اطلاعیه ها

صفحه اصلی مقالات  |  تعاریف و ضوابط  |   مطالب آموزشی  |   نکات خواندنی

تخفیف ویژه سرویس بسته طلایی ژورنال های با نمایه اسکوپوس

در این بسته ویژه با تخفیف 50% و با هزینه 200 هزار تومان به جای 400 هزار تومان به کاربران ارائه می‌ شود. مقالات بعد از تایید علمی توسط داوران و متخصصین موسسه در کمتر از 20 روز در ژورنال­ های نمایه شده در اسکوپوس به ­صورت تضمینی اکسپت می ­شوند. چاپ مقاله در این سرویس تضمینی است. یک یا دو ژورنال با موضوعات کاری مرتبط به کاربر معرفی شده و با تایید کاربر مقالات سابمیت شده و در مدت زمان کمتر از 20 روز پذیرش می‌شوند. تمامی ژورنال­ ها مورد تایید وزارت خانه‌های علوم و بهداشت هستند و دارای نمایه اسکوپوس بوده و در بلک لیست ارائه شده توسط وزارت بهداشت و علوم نیستند.
توضیح: هزینه بسته طلایی صرف انتخاب ژورنال، اعمال تغییرات ساختاری، هزینه داوری سریع و گرفتن پذیرش می شود.
 همچنین موسسه در این بسته ویژه فقط ژورنال­ هایی را معرفی می­ کند که هزینه چاپ کمتری داشته باشند و بیشتر از 300 دلار نخواهند بود.

جهت ثبت سفارش از این لینک اقدام نمایید.

لینک ثبت سفارش

 

همچنین در صورت هرگونه پرسش و یا درخواست فایل کامل بسته های طلایی موسسه می توانید از راه های ارتباطی زیر با ما تماس بگیرید.

Web: www.ariatranslate.com

Tel: 88947964 & 09301213514 & 09394402323

Telegram: 09301213514

Email: ariatranslate.isi@gmail.com & info@ariatranslate.com

 

بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI

 

آرت گروپ در سرویس جدید خود با نام بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI خدمات منحصربفردی در زمینه گرفتن اکسپت و چاپ تضمینی مقالات ISI و سایر مقالات علمی ارائه می‌کند. به طور خلاصه در این سرویس در مدت کمتر از دو ماه اکسپت مقاله از یک ژورنال معتبر علمی که در نمایه‌های معتبر از جمله ISI، اسکوپوس (Scopus)، پاب‌مد، ایندکس کوپرنیکوس... بطور تضمینی گرفته می‌شود. در این سرویس موسسه با همکاری ادیتورهای ژورنال مقالات را از نظر علمی، سطح زبان، ساختار مقاله تقویت کرده و اصلاحات لازم را در مقاله براساس نظر داوران اعمال می‌کند. بنابراین مقاله در یک پروسه کوتاه و فشرده داوری شده، اشکالات موجود برطرف و توسط ژورنال اکسپت می‌شود.

نحوه کار در سرویس بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI:

بعد از ارسال مقاله توسط کاربر از طریق وبسایت موسسه آریا، مقاله ازنظر سطح علمی و سایر موارد بررسی شده و در صورت داشتن حداقل شرایط لازم برای بسته طلایی به تیم تخصصی معرفی می‌شود. تیم‌های تخصصی برای رشته‌های علوم پزشکی و بالینی، رشته‌های فنی و مهندسی، رشته‌های علوم پایه، و رشته‌های علوم انسانی و روانشناسی و روانپزشکی تشکیل شده‌اند. بعد از ارزیابی علمی و ساختاری هر مقاله توسط متخصصین هر رشته، جزئیات هزینه و اصلاحات مورد نیاز مقاله به همراه جزئیات هزینه و زمان انجام کار به همراه مدت زمان کلی از شروع کار تا گرفتن اکسپت به کاربر اعلام می‌شود. بعد از ترجمه و ویرایش کار، اصلاحات و تقویت علمی صورت گرفته و ژورنال مورد نظر برای مقاله انتخاب می‌شود. ژورنال برای تایید به کاربر معرفی می‌شود. بعد از تایید کاربر مقاله در ژورنال سابمیت می‌شود. پروسه داوری مقاله توسط ادیتورهای اختصاصی و بصورت سریع انجام می‌شود و اصلاحات  عمومی و کلی مقاله توسط تیم تخصصی موسسه آریا برطرف می‌شود. با استفاده از پروسه سریع داوری که با همکاری موسسه و توسط داورهای رسمی ژورنالها انجام می‌شود مقاله از تاریخ سابمیت حداکثر دو ماهه اکسپت می‌شود. ژورنال‌های انتخاب شده همگی معتبر بوده و در نمایه‌های معتبر بین‌المللی نظیر ISI و اسکوپوس اندیکس شده‌اند.

هزینه سرویس بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI

هزینه سرویس بسته طلایی که شامل تغییرات ساختاری متناسب با ژورنال، انتخاب ژورنال مناسب، انجام اصلاحات داوری و تضمین اکسپت مقاله در کمتر از دو ماه از سابمیت است برابر با 400 هزار تومان است. در این سرویس هزینه ترجمه به همراه ویرایش جداگانه محاسبه خواهد شد. اما برای مقالاتی که از سرویس بسته طلایی چاپ تضمینی استفاده می‌کنند هزینه تغییرات ساختاری متناسب با ژورنال، هزنیه انتخاب ژورنال و سابمیت در ژورنال و هزینه خدمات پیگیری تا چاپ دریافت نمی‌شود.  در این سرویس معمولا ژورنال‌ها یک هزینه دریافت میکنند که شامل هزینه چاپ، ارسال نسخه پرینت ژورنال و اشتراک یک ساله ژورنال، هزینه پست ارسال ژورنال و هزینه پرداختی به ادیتورها و داور ژورنالها برای ارزیابی و داوری سریع مقالات است. این هزینه بسته به ژورنالها، حجم مقالات و موضوع متفاوت و بین 100 تا 400 دلار است.

توجه: نکته مهم این است که این ژورنالها با ژورنال‌هایی که به عنوان ژورنالهای پولی معروف شده‌اند و عمدتا نیز توسط موسسه تامپسون رویترز و وزارتخانه‌های علوم و بهداشت ایران نامعتبر شناخته می‌شوند متفاوت هستند. در حال حاضر حتی ژورنال‌های بسیار معتبر در رشته‌های مختلف هزینه سابمیت و هزینه چاپ دریافت می‌کنند که مربوط به هزینه‌های چاپ کاغذ و هزینه ‌های دیگر ژورنال‌ها است. در همین راستا اخیرا پیرو ابلاغیه وزارتخانه‌های علوم و بهداشت ژورنال‌های ایرانی علمی پژوهشی و یا نمایه شده در آی اس آی باید هزینه سابمیت و هزینه چاپ دریافت کنند که برخی از ژورنال‌ها دریافت این هزینه ‌ها را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

 

بسته طلایی چه رشته‌ها و موضوعاتی را مورد پوشش قرار می‌دهد؟

بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI برای پنج گروه مختلف از رشته‌‌های تحصیلی و تحقیقاتی ارائه می‌شود:

رشته‌های علوم پزشکی و بالینی

 رشته‌های فنی و مهندسی

 رشته‌های علوم پایه

 رشته‌های علوم انسانی و اجتماعی

رشته‌های روانشناسی و روانپزشکی

تضمین کیفیت و گرفتن اکسپت در دو ماه به چه صورت است:

هزینه این سرویس 400 هزار تومان می‌باشد. سرویس بسته طلایی تحت یک قرارداد رسمی فی‌مابین موسسه و کاربر انجام می‌شود. این قرارداد در پنل کاربری هر کاربر موجود بوده و به هنگام ثبت سفارش، کاربر می‌توان تمام بندهای آن را مطالعه کرده و در صورت پذیرش قرارداد میتواند سفارش خود را ثبت کند. از جمله شرایط این قرارداد بصورت زیر است. موسسه حفظ و صیانت علمی از مقاله را برعهده دارد. تمام اصلاحات و تغییرات اعمال شده توسط موسسه تضمین کیفیت دارد. بدینصورت که اگر مقاله بدلیل سطح زبان، اشکالات ساختاری، قالب مقاله، بیان علمی و نیز بدلیل اشکالات  مربوط به خدمات ارائه شده توسط موسسه برگشت بخورد موسسه موظف است رایگان تمام موارد را در مدت زمان محدود برطرف کند. ژورنال‌های انتخابی معتبر بوده و قبل از سابمیت مقاله مشخصات ژورنال به طور کامل در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و بعد از تایید کاربر مقاله در ژورنال سابمیت می‌شود. کلیه کارهای سابمیت مقاله، مکاتبات با داوران بر عهده موسسه است. اگر مقاله بدلیل نوآوری علمی و یااشکال به ماهیت علمی کار برگشت بخورد مسولیتی برعهده موسسهنیست. در این حالت فقط هزینه تغییرات ساختاری و سابمیت مقاله دریافت می‌شود و مابقی هزینه بسته طلایی عودت داده می‌شود. همچنین مقاله به ژورنال دیگری برای بررسیسابمیت می‌شود. موسسه تا 3 ژورنال مختلف رابرای این حالت انجام می‌دهد که هزینه‌ای بابت آن دریافت نخواهد کرد.

 چنانچه مقاله در مدت زمان 2 ماه اکسپت را دریافت نکند نصف هزینه عودت داده می شود و اگر بیشتر از 3 ماه به طول بکشد 80% هزینه عودت داده می شود. اگر در این بازه مقاله از جانب داوران ژورنال اصلاحات بخورد و باید تغییراتی در مقاله اعمال شود مدت زمان انجام اصلاحات به زمان 2 ماه اضافه خواهد شد.  کاربرانی که از بسته طلایی انتخاب ژورنال استفاده می کنند هزینه تغییرات ساختاری و خدمات ارسال و پیگیری تا چاپ مقاله را پرداخت نمی کنند.

بسته طلایی چاپ تضمینی برای چه موضوعات ورشته‌هایی ارائه می‌شود؟

در حال حاضر برای 5 گروه اصلی رشته‌های تحصیلی این سرویس ارائه می‌شود. در زیر برخی از این موضوعات معرفی می‌شوند.

موضوعات مرتبط با علوم پایه و علوم پایه پزشکی:

علوم ریاضی، فیزیک کاربردی، شیمی، حسابداری، زیست، علوم گیاهی، ژنتیک، بیوشیمی، میکروبیولوژی و همه شاخه های میکروبیولوژی و رشته های مرتبط به آن، میکرب شناسی، ، قارچ و تک یاخته شناسی، گروه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک ، فیزیولوژی و بیوشیمی میکروبی، سیستماتیک و ساختار میکروبی، میکروبیولوژی صنعتی و غذایی، میکروبیولوژی پزشکی، بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی، اکولوژی و محیط زیست میکروبی. مقالات تحقیقی با موضوعات نوآورانه و جدید در زمینه میکروارگانیسم ها نظیر ویروسها نیز در صورت برخورداری از استانداردهای علمی در این دسته قرار می گیرند. شیمی وبیوشیمی، تمام رشته های مربوط به گروه شیمی، شیمی معدنی و آلی، زیست- شیمی (بیوشیمی) و فیزیک-شیمی و شیمی دارویی، شیمی تحلیلی، هماهنگی و محاسباتی، الکترو و نانو شیمی، اسپکتروسکوپی، شیمی دارویی، مقالات مروری، خلاصه مقاله و اخبار علمی مربوط به حوزه علوم زیستی و بیوتکولوژی، موضوعات تحقیقاتی مربوط به تجزیه و تحلیل مجدد / اصلاح پروتکل های پژوهشی، فرضیه و تفسیر داده های شیمیایی و زیستی و بیوشیمی، موضوعات مرتبط با ایمونولوژی و تمام گرایش‌های مرتبط با آن، التهاب، بیوشیمی، ژنتیک، میکروبیولوژی و ویروس شناسی، زیست شناسی مولکولی، سلولی و سرطان شناسی.

موضوعات مرتبط با علوم زیستی،پزشکی و بالینی:

رشته‌های محیط زیست و بهداشت و مدیریت محیط زیست، شیمی و زیست محیط زیست، بهداشت و حفاظت از محیط زیست، تحقیقات مرتبط با آلودگی‌های زیست محیطی و آلودگی هوا، آب، خاک و صوتی و سموم، بازیافت و دفع مواد زائد، زائدات خطرناک و غیرخطرناک، آلودگی های رادیواکتیو و اثرات تابش، منابع طبیعی (حیات وحش، جنگل ها و تالاب ها) و تنوع زیستی، خطرات طبیعی، جنگل زدایی، حاصلخیزی خاک، خاک فیزیک و شیمی خاک، طبقه بندی و مورفولوژی خاک، گیاه، حیوانات و محیط زیست، بهداشت حرفه ای و صنعتی، پویایی و رفتار مواد شیمیایی در محیط زیست، و سایر موضوعات مربوط به محیط زیست، علوم اعصاب، فارماکولوژی، مواد مخدر کشف، فارماکولوژی قلب و عروق، مغز و اعصاب، مکانیزم های مولکولی و سلولی، مطالعات علوم پایه پزشکی،  فیزیولوژیپزشکی، نوروساینس، جراحی، پزشکی عمومی، تغذیه، فارماکولوژی، مطالعات مولکولی، پزشکی ورزشی

موضوعات مرتبط با رشته‌های روانشناسی و روان‌پزشکی:

روانشناسی و تمام گرایش‌های آن، روانپزشکی بالینی، یادگیری، آموزش، مطالعات اجتماعی، پزشکی اجتماعی، روانشناسی کودکان، روانشناسی کار، روانکاوی، مطالعات اپیدمیولوژی.  

موضوعات مرتبط با علوم انسانی و اجتماعی:

مدیریت و تمام گرایش‌های آن، علوم بازرگانی، مدیریت کسب وکار، علوم اجتماعی، حقوق بین‌الملل، ادبیات.

موضوعات مرتبط با حوزه فنی و مهندسی:

موضوعات مرتبط با سازمان دهی سیستمهای کامپیوتری، نرم افزار، نظریه داده و محاسبات، روش های و برنامه های کاربردی محاسبات ، ریاضیات گسسته، تحقیق در عملیات و مدیریت علوم (در رابطه با علوم کامپیوتر)، هوش مصنوعی و موضوعات مرتبط، علوم مهندسی هوافضا، مکانیک، نظامی، کاربردی، هسته ای، زیستی، اقیانوس ها، عمران، نفت، شیمی، سیارات، برق، نرم افزار ، نساجی، سیستم، مالی، صنایع، مواد، ژئو، خودرو و فناوری اطلاعات،  مهندسی هوا و فضا، مهندسی مکانیک،مهندسی نظامی، مهندسی کاربردی، مهندسی هسته ای، مهندسی زمین، مهندسی اقیانوس، مهندسی عمران، مهندسی نفت، مهندسی شیمی، مهندسی برق، مهندسی نرم افزار، سیستم های فنی و مهندسی، مهندسی مالی، مهندسی علوم، مهندسی صنایع، مهندسی مواد، ژئو مهندسی، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی خودرو، محاسبات تطبیقی، معماری محاسبات، پیشرفته و مدل های برنامه نویسی جدید، بیوانفورماتیک، پزشکی زیستی، شبکه های هوشمند، ابر رایانه و برنامه های کاربردی، سیستم های ارتباطی،هوش محاسباتی، کامپیوتر و کنترل میکروپروسسوری، کسب و کار کامپیوتر، اخلاق محاسبات، رمز نویسی، مدیریت پایگاه دادهها، داده کاوی، اقتصاد دیجیتال و شکاف دیجیتالی،شبکه های سنسوری گسترده، تجارت و دولت الکترونیکی، محاسبات فراگیر صرفه جویی در انرژی و سبز، الگوریتم ها و منطق فازی، برنامه های کاربردی GPS و مبتنی بر مکان، تجزیه و تحلیل و پردازش تصویر، برنامه های صنعتی شبکه های عصبی، محاسبات فراگیر، کنترل کامپیوتر از Real-time، سنسورها و RFID در سیستم های فراگیر، واقعیت مجازی،

 

 

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

برای ارسال سفارش و استفاده از خدمات بسته طلایی در وبسایت موسسه آریا عضو شوید و ازپنل کاربری اختصاصی خود سفارش خود راثبت کنید.

هنگام ارسال سفارش از فرم ترجمه و ویرایش مقالات ISI استفاده کرده، سرویس مشاوره تخصصی مقالات ISI را انتخاب کنید. در توضیحات نیز استفاده از بسته طلایی را قید نمایید.

www.ariatranslate.com

سامانه ویرایش - نمونه هایی از ویرایش مقالات در موسسه آریا

سامانه تخصصی ویرایش مقالات علمی

تیم تخصصی ویرایش و تقویت نوشتاری مقالات علمی موسسه آریا به واسطه تجربیات چند ساله و ارزشمندی که بدست آمده است خدمات متنوعی درخصوص ویرایش و تقویت مقالات علمی تدوین شده ارائه می‌گردد. با توجه به مشکلاتی که نویسندگان غیرانگلیسی زبان در نوشتن مقالات انگلیسی استاندارد دارند و نیز تفوات این مشکلات در مقالات مختلف  سبب شده است که دپارتمان تخصصی موسسه 4 دسته خدمات مختلف را برای ویرایش و تقویت سطح انگلیسی مقالات طراحی کرده و به محققین و اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه دهد. هدف از این تقسیم‌بندی این بود که اولا برای هر مقاله به تناسب میزان کاری که بر روی آن انجام می‌شود و میزان اصلاحات مورد نیاز هزینه دریافت شود. دوم اینکه بسیاری از موسسات بین‌المللی ویرایش و ترجمه معمولا خدماتی نظیر ویرایش محتوایی، ویرایش علمی جملات، برطرف کردن مشکلات مربوط به جملات کپی از مقالات دیگر را   ارائه نمی‌دهند. موسساتی نظیر Elsevier, sciencedirect, Springer صرفا ویرایش استاندارد و گرامری را ارائه می‌دهند و برای مقالاتی که مشکلات مفهومی داشته باشند نهایتا ترجمه را پیشنهاد می‌کنند که هزینه به مراتب بیشتری از ویرایش دارد. همچنین ممکن است خیلی از محققین از همان ابتدا مقاله خود را به انگلیسی نوشته باشند و امکان اینکه متن فارسی مقاله را مجددا تدوین کنند مقدور نباشد. به همین دلیل در دپارتمان تخصصی ویرایش مقالات علمی موسسه آریا 4 گروه مختلف خدمات ویرایش و تقویت مقالات انگلیسی ارائه می‌شود. این خدمات در ادامه به تفکیک توضیح داده شده‌اند. همچنین نمونه‌هایی از این خدمات و نوع ویرایش انجام شده به عنوان مثال آورده شده است.

ویرایش استاندارد (standard editing)، ویرایش محتوایی (content editing)، ، بازنویسی و ویرایش (rewriting and editing)و ویرایش کامل (comprehensive editing) ارائه می‌شود.

ویرایش استاندارد : در این نوع ویرایش مقاله از نظر گرامر، قواعد نگارشی، ساختار جمله و جملات طولانی و با ساختار نامناسب ویرایش شده و اشکالات موجود کاملا برطرف می‌شود.  در این سرویس اشکالات مربوط به وجود جملات نامفهوم، غیرعلمی برطرف نمی‌شوند. همچنین مشکل plagiarism نیز در صورت وجود در متن برطرف نمی‌شود.

ویرایش محتوایی: تجربیات تخصصی دپارتمان ویرایش موسسه آریا نشان داده است که اکثر مقالاتی که توسط نویسندگان غیرانگلیسی زبان تدوین می شود نیاز به ویرایش محتوایی دارد. ممکن است در ترجمه و یا در نوشتن متن فارسی مقاله مفاهیم آنگونه که مد نظر نویسنده است بیان نشوند. این مشکل در مقالاتی که توسط نویسنده و یا شرکت های ترجمه که به صورت تخصصی عمل نمی کنند ترجمه شده  باشد به وفور دیده می شود. برای این نوع مقالات انجام ویرایش گرامری و ساختاری صرف کافی نیست.  در این سرویس علاوه بر ویرایش استاندارد، جملات نامفهوم که ترجمه نامناسبی دارند و یا بدلیل استفاده از کلمات و عبارات نامناسب مفهوم علمی مورد نظر را بیان نمی‌کنند به طور کامل مشخص شده و بازنویسی می‌شوند. البته برطرف کردن این اشکالات صرفا توسط یک ادیتور زبان امکان پذیر نخواهد بود. بلکه باید توسط یک  محقق با تخصص مربوط به موضوع مقاله که دانش زبان انگلیسی بالایی دارد در همکاری با ادیتور نیتیو انگلیسی زبان این کار را انجام دهد. در این سرویس ویرایش در دو نوبت انجام می‌شود. ابتدا اشکالات محتوایی متن و جملات نامفهوم توسط متخصص رشته و موضوع مقاله برطرف و توسط ادیتور نیتیو متن ویرایش می‌شود. مقاله ویرایش شده به نویسنده بازگردانده می‌شود تا موارد مورد پرسش و کامنت‌هایی که در مورد جملات نامفهوم و یا اطلاعات نادرست موجود در مقاله است را پاسخ دهد. سپس مقاله دوباره به ادیتور نیتیو ارجاع داده می‌شود تا ویرایش نهایی روی مقاله انجام شود. در این سرویس مشکلات پلیجیریسم برطرف نمی‌شود.

 

بازنویسی و برطرف کردن Plagiarism: این سرویس برای مقالاتی که دارای مشکل Plagiarism و یا سرقت علمی و ادبی هستند مناسب می‌باشد.  مقالاتی که برخی از قسمتها و جملات از مقالات مشابه دیگر کپی شده‌اند و یا قسمتهای مختلف مقاله از مقالات و منابع دیگر و بدون تغییر وارد مقاله شده‌اند باید علاوه بر بازنویسی جملات کپی با حفظ مفهوم، از نظر گرامری، ساختاری و مفهومی نیز ویرایش شوند. اگر مقاله‌ای دارای جملات کپی از سایر مقالات باشد نویسنده مقاله هنگام ارسال کار باید کلیه جملات کپی را مشخص کرده و یا وجود مشکل کپی علمی را در مقاله اعلام نماید. در موسسه آریا خدمات ویرایش و بازنویسی اختصاصی برای چنین مقالاتی ارائه می شود. در این سرویس، بخشهایی که دارای مشکل کپی هستند ابتدا توسط نرم افزارهای تخصصی مشخص شده و پس از آن متن مربوطه با حفظ محتوا بازنویسی می‌شود. در این سرویس اشکالات مربوط به جملات علمی و ساختاری نیز برطرف می‌شود. 

 

ویرایش کامل: در این سرویس علاوه بر اینکه کلیه اشکالات گرامری، ساختاری و مفهومی متن مقاله برطرف می‌شود مقاله از نظر علمی، متد کار، نوع انتخاب عبارات و اصطلاحات علمی، بیان پروتکل‌های استاندارد و نحوه بیان بخشهای مختلف مقاله اعم از روش کار، نتایج، روشهای آماری و نحوه رفرنس دهی در متن به طور کامل ویرایش شده و اشکالات کار تا حد ممکن برطرف می‌شوند. در این سرویس ویرایش در دو نوبت انجام می‌شود. ابتدا اشکالات محتوایی متن و جملات نامفهوم توسط متخصص رشته و موضوع مقاله برطرف و متن اصلاح شده برای ادیتور نیتیو انگلیسی زبان ارسال شده تا ویرایش شود. اشکالاتی که توسط متخصص موضوع و ادیتور قابل برطرف کردن نباشند (بدلیل نداشتن اطلاعات لازم) توسط کامنتهایی در مقاله مشخص شده تا نویسنده اصلی موارد را پاسخ دهد. پس از انجام ویرایش نوبت اول، مقاله برای نویسنده مسئول ارسال می‌گردد. نویسنده پرسشها و کامنت‌های موجود در مقاله را پاسخ داده و اطلاعات لازم را برای تیم تخصصی ارسال می‌کند.  سپس مقاله دوباره به ادیتور نیتیو ارجاع داده می‌شود تا ویرایش نهایی روی مقاله انجام شود. که می‌تواند موارد را با استفاده از کامنتها برطرف کند.   

در موسسه آریا برای هر سرویس تیم تخصصی وجود دارد که متشکل از اساتید رشته مربوطه و ادیتورهای نیتیو هستند. تمام خدمات ویرایشی موسسه در هر 4 دسته از تضمین کیفیت 100% برخوردار هستند که مشمول زمان نیز نمی‌شود.

در ادامه نمونه‌هایی از سرویس‌های مختلف ویرایش که در موسسه آریا انجام می شود ارائه شده است.

 

 

Comprehensive Editing:

 

Original Manuscript:

 

 

 

Comparative Evaluation of Amphotericin B Binding to the Native and Modified Forms of Rice Lipid-Transfer Protein (LTP1): Possible Application of LTP Mutants in Drug Delivery

 

Abstract

 

Plant non-specific lipid transfer proteins (nsLTPs) are small basic proteins which transport phospholipids between membranes and are subdivided into two subfamilies, nsLTP1 (9 kDa) and nsLTP2 (7 kDa) according to the molecular weight. These proteins have received an increasing interest as potential drug carriers in drug delivery systems. In the present study, we purified LTP1, and then interaction of amphotericin B (AmB), which is widely used as an antifungal drug, with the native and modified forms of protein were investigated by using various spectroscopic methods. The results showed that binding of the drug to LTP is associated with quenching of intrinsic fluorescence of the protein. Also, stability of drug-native LTP complex decreased with increasing the temperature while it increased in case of the modified LTP1. Analysis of the quenching and thermodynamic parameters indicated that both intermolecular interactions between protein and drug and protein surface hydrophobicity (PSH) change upon lysine modification. Furthermore, Dixon plot showed that AmB inhibit ANS binding especially in the modified protein. It appears that drug binding characteristics of (acidic) mutant forms of LTP need to be carefully revisited.

 

Keywords: Non-specific lipid transfer proteins, amphotericin B, citraconylation, quenching, protein surface hydrophobicity

 

 

 

Edited Manuscript (Comprehensive Editing):

 

A Comparative Evaluation of Amphotericin B Binding to the Native and Modified Forms of Rice Lipid-Transfer Protein (LTP1): Possible Applications  of LTP Mutants in Drug Delivery

 

Abstract

 

Background and Objective:[M1]  Plant non-specific lipid transfer proteins (nsLTPs) are small basic proteins which transport phospholipids between through different cell membranes[M2] . They  and are subdividedclassified, based on their molecular weight, into two subfamilies: , nsLTP1 (9 kDa) and nsLTP2 (7 kDa). according to the molecular weight. These proteins have received an increasingly research interest as an efficient drug carriers in drug delivery systems. However, there have been few studies conducted on the binding these compounds. Amphotericin B (AmB) is currently used as an antifungal drug. Therefore, the present study aims to comparatively [M3] evaluate the AmB binding to the native and modified forms of rice lipid-transfer protein (RLTP) [M4] and to assess its possible applications in drug delivery methods.

 

Methods:  The as potential drug carriers in drug delivery systems. In the present study, we purified LTP1RLTP was purified , and then interaction of amphotericin B (AmB), which is widely used as an antifungal drug, with the native and modified forms of protein were was investigated by with using various [M5] spectroscopic methods.

 

Results: The results showed that the AmB-RLTP binding of the drug to LTP is associated with quenching of intrinsic fluorescent propertiesfluorescence  of the protein. AlsoFurthermore, as temperature of the medium increased, the stability of the drug[M6] AmB-native LTP RLTP [M7] complex decreased, whereas the stability of the AmB-modified RLTP increased.  with increasing the temperature while it increased in case of the modified LTP1. Analysis of the chemical activity quenching [M8] and thermodynamic parameters of the compounds indicated that the lysine modification caused a change in the both intermolecular interactions between the protein and drug AmB and as well as in the protein surface hydrophobicity (PSH).  change upon lysine modification. Furthermore, Dixon plot showed that AmB inhibits  the strength of the ANS [M9] binding especially in the AmB-modified RLTP binding.modified protein.

 

Conclusion: Findings of the study showed the importance of the drug-binding characteristics of mutant forms of the RLTP necessitating further studies to profoundly evaluate these characteristics.  It appears that drug binding characteristics of (acidic) mutant forms of LTP need to be carefully revisited.[M10] 

 

Keywords: Non-specific lipid transfer proteins, amphotericin B, citraconylation[M11] , quenching, protein surface hydrophobicity

 

 

پایگاه دسترسی رایگان به ژورنالهای علمی و کتاب های دانشگاهی

موسسه آریا در راستای اهداف کلان خود که بخشی از آن فراهم کردن شرایط و تسهیلات لازم برای پیشرفت و گسترش دانش تحقیق و پژوهش و بالابردن سطح دانش دانشجویان تحصیلات تکمیلی و اساتید و محققان کشور و محققین کشورهای خاورمیانه است با تشکیل تیمی تخصصی در این زمینه سعی خواهد نمود در این راستا گامهایی بردارد. از جمله برنامه های موسسه برگزاری کلاسهای آموزشی تخصصی در زمینه های مختلف اعم از کلاسهای مقاله نویسی در سطوح مختلف - روش تحقیق - کلاسهای آموزش آمار کاربردی و آمار زیستی و مباحث مربوط به انتشار یافته های علمی - کلاسهای آموزشی پیشرفته مربوط به تکنیک های آزمایشگاهی و تحقیقاتی رشته های مختلف و کلاس های آموزشی زبان تخصصی پیشرفته برای آمادگی آزمون های تافل، آیلتس، جی آر ای، تولیمو و... است. همچنین موسسه برای اولین بار در خاورمیانه تصمیم به راه اندازی یک سامانه مجازی آموزشی رایگان در زمینه های مختف آموزشی نموده است که در زمانی نزدیک به بهره برداری میرسد. همچنین تلاش خواهیم کرد تا دستیابی محققین ایرانی به منابع و ژورنال های علمی، پایگاه داده های علمی و کتابخانه های معتبر را حتی الامکان به صورت رایگان فراهم کنیم. لیست پایگاههای علمی که دسترسی رایگان به ژورنالهای پولی و آزاد را فراهم می کنند را در دوره های منظم و به صورت جامع به محققین و دانشجویان عزیز معرفی خواهیم کرد. همچنین منابع علمی آموزشی رایگان در موضوعات ذکر شده بالا را نیز در اختیار محققین قرار خواهیم داد. علاوه بر این در سامانه آموزشی وبسایت موسسه آریا، به طور منظم مطالب آموزشی پیشرفته را به صورت فایلهای چندرسانه ای و فایلهای آموزشی تصویری و متنی در اختیار عموم قرار خواهیم داد. بدیهی است در این راستا نیاز به همفکری و دریافت نظرات سازنده و پیشنهادهای مفید کاربران را خواهیم داشت. در همین راستا فروم های آموزشی مختلفی بر حسب موضوع طراحی خواهد شد و سامانه های اختصاصی آموزشی نیز طراحی میشود که افراد میتوانند عضو این سامانه ها شوند و اطلاعات علمی مورد نیاز خود را دریافت کنند. در اولین سری از این مطالب یک پایگاه با دسترسی رایگان به بیش از 8900 ژورنال علمی معتبر و بیش از 1000000 مقاله قابل دانلود و جستجو برحسب موضوع و عنوان را در اختیار کاربران قرار می دهد معرفی کنیم. 

پایگاه Directory of Open Access Joutnals -DOAJ - با آدرس اینترنتی زیر حاوی بیش 8900 ژورنال علمی در موضوعات مختلف اعم از علوم انسانی و اجتماعی، اقتصاد و تجارت ، پزشکی و علوم زیستی و علوم ریاضی و فیزیک و سایر موضوعات در دسترس می باشد. این تیم در سال 2003 تشکیل شد که در این مدت تعداد زیادی از ژورنالها و پایگاههای علمی که دسترسی آزاد (Open Access) می باشند را تحت پوشش داده است. طبق تعریف ژورنالها و یا پایگاههایی دسترسی آزاد دارند که برای خوانندگان و کاربران خود برای مشاهده، دریافت و دانلود مقالات و محتویات علمی هزینه ای دریافت نکنند1

تیم DOAJ در سالهای اخیر اقدام به راه اندازی و گسترش دو پایگاه علمی با دسترسی رایگان کرده است. یکی مربوط به پایگاه و لیست کتابخانه ها و منابع علمی با دسترسی رایگان است که با نام DOAR است و دیگری پایگاه دسترسی به کتابهای با دسترسی آزاد را با عنوان DOAB راه اندازی کرده است که در زمینه معرفی کتابهای علمی و دانشگاهی و آموزشی در زمینه های مختلف فعالیت می کند. در زیر لینک دسترسی به این دو پایگاه ارائه شده است. 

 

1. http://www.doaj.org

2. http://www.doabooks.org

3. http://www.opendoar.org

خدمات پیگیری از ارسال تا چاپ مقاله برای اولین بار توسط گروه آریا

گروه آریا در راستای اهداف کلان خود که زمینه سازی هر چه بهتر رشد شاخص های علمی و چاپ مقالات علمی توسط محققین مختلف می باشد خدمات نوین دیگری را با عنوان "پیگیری از ارسال تا چاپ مقاله" را ارائه می کند. در این سامانه تمام خدمات مربوط به ارسال مقاله و مکاتبات با داوران و ژورنال در مراحل مختلف اعم از پاسخ به داوران، پاسخ به کامنت های داوران و مشاوره در انجام اصلاحات احتمالی مقالات و پیگیری های مختلف تا مرحله چاپ مقاله به محققین عزیز ارائه می شود. در این سیستم برای هر مقاله یکی از اعضای تیم تخصصی که معمولا دانشجوی دکترا  همان رشته می باشد امور فوق را برعهده گرفته و به نیابت از محقق و در صورت تمایل محقق با نظارت مستقیم او این امور را پیگیری و اقدامات لازم را انجام می دهد. این سامانه بدین صورت عمل می کند که با درخواست محققینی که به دلایل مشغله زیاد و انجام کارهای تحقیقاتی فرصت انجام کارهای مختلف مربوط به ارسال مقالات، ثبت مقالات در سامانه های آنلاین ژورنال مورد نظر، انجام مکاتبات مربوطه را ندارند، این امور را در ازای دریافت هزینه ماهیانه ناچیزی به گروه واگذار می کند. گروه نیز ماهانه گزارش کتبی از وضعیت مقاله را برای محقق ارسال کرده و در صورت لزوم از نظرات محقق استفاده می کند. در مقالاتی که زمان ارسال و چاپ مقاله بیش از مقدار معمول طولانی شود، هزینه ماهیانه  پیگیری پس از چهار ماه صفر شده و  تمام خدمات بالا به صورت کامل و رایگان در اختیار محقق قرار خواهد گرفت. برای اطلاع ازجزئیات این خدمات با ما تماس بگیرید.