اطلاعیه ها

بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI

 

آرت گروپ در سرویس جدید خود با نام بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI خدمات منحصربفردی در زمینه گرفتن اکسپت و چاپ تضمینی مقالات ISI و سایر مقالات علمی ارائه می‌کند. به طور خلاصه در این سرویس در مدت کمتر از یک ماه اکسپت مقاله از یک ژورنال معتبر علمی که در نمایه‌های معتبر ISI بطور تضمینی گرفته می‌شود. در این سرویس موسسه با همکاری ادیتورهای ژورنال مقالات را از نظر علمی، سطح زبان، ساختار مقاله تقویت کرده و اصلاحات لازم را در مقاله براساس نظر داوران اعمال می‌کند. بنابراین مقاله در یک پروسه کوتاه و فشرده داوری شده، اشکالات موجود برطرف و توسط ژورنال اکسپت می‌شود.

نحوه کار در سرویس بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI:

این سرویس در 5 بخش مختلف با هزینه و زمان بندی متفاوت به کاربران محترم ارائه می شود.

این سرویس ها شامل:

- ژورنال های isi بدون ایمپکت فاکتور (وب آف ساینس)

- ژورنال های isi با ایمپکت فاکتور (JCR) - سطح 1: ایمپکت 0 تا 0.3

- ژورنال های isi با ایمپکت فاکتور (JCR) - سطح 2: ایمپکت 0.3 تا 0.5

- ژورنال های isi با ایمپکت فاکتور (JCR) - سطح 3: ایمپکت 0.5 تا 1

- ژورنال های isi با ایمپکت فاکتور (JCR) - سطح 4: ایمپکت بالای 1

هزینه و توضیحات مربوط به هر سرویس به طور جداگانه در وب سایت موجود می باشد.

روال کلی کار به این صورت است که بعد از ارسال مقاله توسط کاربر از طریق وبسایت موسسه آریا، مقاله ازنظر سطح علمی و سایر موارد بررسی شده و در صورت داشتن حداقل شرایط لازم برای بسته طلایی به تیم تخصصی معرفی می‌شود. تیم‌های تخصصی برای رشته‌های علوم پزشکی و بالینی، رشته‌های فنی و مهندسی، رشته‌های علوم پایه، و رشته‌های علوم انسانی و روانشناسی و روانپزشکی تشکیل شده‌اند. بعد از ارزیابی علمی و ساختاری هر مقاله توسط متخصصین هر رشته، جزئیات هزینه و اصلاحات مورد نیاز مقاله به همراه جزئیات هزینه و زمان انجام کار به همراه مدت زمان کلی از شروع کار تا گرفتن اکسپت به کاربر اعلام می‌شود. بعد از ترجمه و ویرایش کار، اصلاحات و تقویت علمی صورت گرفته و ژورنال مورد نظر برای مقاله انتخاب می‌شود. ژورنال برای تایید به کاربر معرفی می‌شود. بعد از تایید کاربر مقاله در ژورنال سابمیت می‌شود. پروسه داوری مقاله توسط ادیتورهای اختصاصی و بصورت سریع انجام می‌شود و اصلاحات عمومی و کلی مقاله توسط تیم تخصصی موسسه آریا برطرف می‌شود. با استفاده از پروسه سریع داوری که با همکاری موسسه و توسط داورهای رسمی ژورنال ها انجام می‌شود مقاله از تاریخ سابمیت حداکثر دو ماهه اکسپت می‌شود. ژورنال‌های انتخاب شده همگی معتبر بوده و در نمایه‌های معتبر ISI  ایندکس شده‌اند.

بسته های طلایی ژورنال های نمایه شده در ISI چه رشته‌ها و موضوعاتی را مورد پوشش قرار می‌دهد؟

بسته طلایی چاپ تضمینی مقالات ISI برای پنج گروه مختلف از رشته‌‌های تحصیلی و تحقیقاتی ارائه می‌شود:

رشته‌های علوم پزشکی و بالینی

 رشته‌های فنی و مهندسی

 رشته‌های علوم پایه

 رشته‌های علوم انسانی و اجتماعی

رشته‌های روانشناسی و روانپزشکی

تضمین کیفیت و گرفتن اکسپت در یک ماه به چه صورت است:

سرویس بسته طلایی تحت یک قرارداد رسمی فی‌مابین موسسه و کاربر انجام می‌شود. این قرارداد در پنل کاربری هر کاربر موجود بوده و به هنگام ثبت سفارش، کاربر می‌توان تمام بندهای آن را مطالعه کرده و در صورت پذیرش قرارداد میتواند سفارش خود را ثبت کند. از جمله شرایط این قرارداد بصورت زیر است. موسسه حفظ و صیانت علمی از مقاله را برعهده دارد. تمام اصلاحات و تغییرات اعمال شده توسط موسسه تضمین کیفیت دارد. بدینصورت که اگر مقاله بدلیل سطح زبان، اشکالات ساختاری، قالب مقاله، بیان علمی و نیز بدلیل اشکالات  مربوط به خدمات ارائه شده توسط موسسه برگشت بخورد موسسه موظف است رایگان تمام موارد را در مدت زمان محدود برطرف کند. ژورنال‌های انتخابی معتبر بوده و قبل از سابمیت مقاله مشخصات ژورنال به طور کامل در اختیار کاربر قرار می‌گیرد و بعد از تایید کاربر مقاله در ژورنال سابمیت می‌شود. کلیه کارهای سابمیت مقاله، مکاتبات با داوران بر عهده موسسه است. اگر مقاله بدلیل نوآوری علمی و یا اشکال به ماهیت علمی کار برگشت بخورد مسولیتی برعهده موسسه نیست. در این حالت فقط هزینه تغییرات ساختاری و سابمیت مقاله دریافت می‌شود و مابقی هزینه بسته طلایی عودت داده می‌شود. همچنین مقاله به ژورنال دیگری برای بررسی سابمیت می‌شود. موسسه تا 3 ژورنال مختلف را برای این حالت انجام می‌دهد که هزینه‌ ای بابت آن دریافت نخواهد کرد.

 چنانچه مقاله در مدت زمان 2 ماه اکسپت را دریافت نکند نصف هزینه عودت داده می شود و اگر بیشتر از 3 ماه به طول بکشد 80% هزینه عودت داده می شود. اگر در این بازه مقاله از جانب داوران ژورنال اصلاحات بخورد و باید تغییراتی در مقاله اعمال شود مدت زمان انجام اصلاحات به زمان 2 ماه اضافه خواهد شد.  کاربرانی که از بسته طلایی انتخاب ژورنال استفاده می کنند هزینه تغییرات ساختاری و خدمات ارسال و پیگیری تا چاپ مقاله را پرداخت نمی کنند.

بسته طلایی چاپ تضمینی برای چه موضوعات و رشته‌هایی ارائه می‌شود؟

در حال حاضر برای 5 گروه اصلی رشته‌های تحصیلی این سرویس ارائه می‌شود. در زیر برخی از این موضوعات معرفی می‌شوند.

موضوعات مرتبط با علوم پایه و علوم پایه پزشکی:

علوم ریاضی، فیزیک کاربردی، شیمی، حسابداری، کلیه گرایش های زیست شناسی، ژنتیک، بیوشیمی، میکروبیولوژی و همه شاخه های میکروبیولوژی و رشته های مرتبط به آن، میکرب شناسی، قارچ و تک یاخته شناسی، گروه زیست شناسی مولکولی و ژنتیک ، فیزیولوژی و بیوشیمی میکروبی، سیستماتیک و ساختار میکروبی، میکروبیولوژی صنعتی و غذایی، میکروبیولوژی پزشکی، بهداشت عمومی و اپیدمیولوژی، اکولوژی و محیط زیست میکروبی. مقالات تحقیقی با موضوعات نوآورانه و جدید در زمینه میکروارگانیسم ها نظیر ویروس ها نیز در صورت برخورداری از استانداردهای علمی در این دسته قرار می گیرند. شیمی وبیوشیمی، تمام رشته های مربوط به گروه شیمی، شیمی معدنی و آلی، زیست- شیمی (بیوشیمی) و فیزیک-شیمی و شیمی دارویی، شیمی تحلیلی، هماهنگی و محاسباتی، الکترو و نانو شیمی، اسپکتروسکوپی، شیمی دارویی، مقالات مروری، خلاصه مقاله و اخبار علمی مربوط به حوزه علوم زیستی و بیوتکولوژی، موضوعات تحقیقاتی مربوط به تجزیه و تحلیل مجدد / اصلاح پروتکل های پژوهشی، فرضیه و تفسیر داده های شیمیایی و زیستی و بیوشیمی، موضوعات مرتبط با ایمونولوژی و تمام گرایش‌های مرتبط با آن، التهاب، بیوشیمی، ژنتیک، میکروبیولوژی و ویروس شناسی، زیست شناسی مولکولی، سلولی و سرطان شناسی.

موضوعات مرتبط با علوم زیستی، پزشکی و بالینی:

رشته‌های محیط زیست و بهداشت و مدیریت محیط زیست، شیمی و زیست محیط زیست، بهداشت و حفاظت از محیط زیست، تحقیقات مرتبط با آلودگی‌های زیست محیطی و آلودگی هوا، آب، خاک و صوتی و سموم، بازیافت و دفع مواد زائد، زائدات خطرناک و غیرخطرناک، آلودگی های رادیواکتیو و اثرات تابش، منابع طبیعی (حیات وحش، جنگل ها و تالاب ها) و تنوع زیستی، خطرات طبیعی، جنگل زدایی، حاصلخیزی خاک، خاک فیزیک و شیمی خاک، طبقه بندی و مورفولوژی خاک، گیاه، حیوانات و محیط زیست، بهداشت حرفه ای و صنعتی، پویایی و رفتار مواد شیمیایی در محیط زیست، و سایر موضوعات مربوط به محیط زیست، علوم اعصاب، فارماکولوژی، مواد مخدر کشف، فارماکولوژی قلب و عروق، مغز و اعصاب، مکانیزم های مولکولی و سلولی، مطالعات علوم پایه پزشکی،  فیزیولوژی پزشکی، نوروساینس، جراحی، پزشکی عمومی، تغذیه، فارماکولوژی، مطالعات مولکولی، پزشکی ورزشی

موضوعات مرتبط با رشته‌های روانشناسی و روان‌پزشکی:

روانشناسی و تمام گرایش‌های آن، روانپزشکی بالینی، یادگیری، آموزش، مطالعات اجتماعی، پزشکی اجتماعی، روانشناسی کودکان، روانشناسی کار، روانکاوی، مطالعات اپیدمیولوژی.  

موضوعات مرتبط با علوم انسانی و اجتماعی:

مدیریت و تمام گرایش‌های آن، علوم بازرگانی، مدیریت کسب وکار، علوم اجتماعی، حقوق بین‌الملل، ادبیات.

موضوعات مرتبط با حوزه فنی و مهندسی:

موضوعات مرتبط با سازمان دهی سیستم های کامپیوتری، نرم افزار، نظریه داده و محاسبات، روش های و برنامه های کاربردی محاسبات، ریاضیات گسسته، تحقیق در عملیات و مدیریت علوم (در رابطه با علوم کامپیوتر)، هوش مصنوعی و موضوعات مرتبط، علوم مهندسی هوافضا، مکانیک، نظامی، کاربردی، هسته ای، زیستی، اقیانوس ها، عمران، نفت، شیمی، سیارات، برق، نرم افزار ، نساجی، سیستم، مالی، صنایع، مواد، ژئو، خودرو و فناوری اطلاعات،  مهندسی هوا و فضا، مهندسی مکانیک،مهندسی نظامی، مهندسی کاربردی، مهندسی هسته ای، مهندسی زمین، مهندسی اقیانوس، مهندسی عمران، مهندسی نفت، مهندسی شیمی، مهندسی برق، مهندسی نرم افزار، سیستم های فنی و مهندسی، مهندسی مالی، مهندسی علوم، مهندسی صنایع، مهندسی مواد، ژئو مهندسی، مهندسی فناوری اطلاعات، مهندسی خودرو، محاسبات تطبیقی، معماری محاسبات، پیشرفته و مدل های برنامه نویسی جدید، بیوانفورماتیک، پزشکی زیستی، شبکه های هوشمند، ابر رایانه و برنامه های کاربردی، سیستم های ارتباطی،هوش محاسباتی، کامپیوتر و کنترل میکروپروسسوری، کسب و کار کامپیوتر، اخلاق محاسبات، رمز نویسی، مدیریت پایگاه داده ها، داده کاوی، اقتصاد دیجیتال و شکاف دیجیتالی، شبکه های سنسوری گسترده، تجارت و دولت الکترونیکی، محاسبات فراگیر صرفه جویی در انرژی و سبز، الگوریتم ها و منطق فازی، برنامه های کاربردی GPS و مبتنی بر مکان، تجزیه و تحلیل و پردازش تصویر، برنامه های صنعتی شبکه های عصبی، محاسبات فراگیر، کنترل کامپیوتر از Real-time، سنسورها و RFID در سیستم های فراگیر، واقعیت مجازی.

برای ارسال سفارش و استفاده از خدمات بسته طلایی در وبسایت موسسه آریا عضو شوید و ازپنل کاربری اختصاصی خود سفارش خود راثبت کنید.

هنگام ارسال سفارش از فرم ترجمه و ویرایش مقالات ISI استفاده کرده، سرویس مشاوره تخصصی مقالات ISI را انتخاب کنید. در توضیحات نیز استفاده از بسته طلایی را قید نمایید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

Web: www.ariatranslate.com

Tel: 88947964 & 09301213514 & 09394402323

Telegram: 09301213514

Email: ariatranslate.isi@gmail.com & info@ariatranslate.com