اطلاعیه ها

ترجمه آنلاین - همکاری با نشریات و انتشارات

با بهره‌گيري از تعداد زياد مترجمين متخصص و تشکيل تيم‌هاي تخصصي مربوط به هر رشته و استفاده از راهکارهاي نوين مديريت پروژه و نيز جديدترين تکنولوژي‌ها و نرم‌افزارهاي مديريت پروژه‌هاي ترجمه نظير TRADOS، Déjà Vu توانايي انجام پروژه‌هاي ترجمه با حجم بسيار بالا را در کمترين زمان و با کيفيتي بسيار بالا دارا هستيم. مديران انتشارات مي‌توانند کتاب‌هاي مختلف را با حجم بالا و تعداد زياد براي ترجمه  و ساير کارهاي ويراستاري  به تيم‌هاي تخصصي ترجمه ما بسپارند. در اين تيم‌ها علاوه بر خدمات ترجمه، خدمات ويراستاري، صفحه‌آرايي، خلاصه نويسي و گردآوري متون در موضوعات مورد نظر نيز انجام مي‌شود. در کارهاي با حجم بالا و مداوم تخفيف قابل ملاحظه‌اي تا 30% به  انتشارات و نشريات داده مي‌شود.
با دارا بودن تجربه‌اي 5 ساله در زمينه مديريت پروژه‌‌هاي بزرگ ترجمه در همکاري با نشريات مختلف، تيم‌هاي تخصصي ترجمه ما با بهره‌گيري از مترجمين native هر زبان آماده همکاري و عقد قرارداد با نشريات معتبر و ارائه خدمات ترجمه با حجم بالا و کيفيتي عالي هستند. در اين پروژه‌ها معمولا يک متن اصلي به چند زبان مورد نظر ترجمه شده و در اختيار نشريات قرار مي‌گيرد. در حال حاضر تيم‌هاي انگليسي، عربي، اسپانيايي، آلماني، فرانسوي، روسي ما توانايي و تجربه بسيار بالايي در همکاري با نشريات مختلف دارد.
نيازها و سفارش‌هاي ترجمه خود را با ما در ميان بگذاريد تا تيم‌هاي تخصصي ما بهترين گزينه را با قيمتي بسيار مناسب به شما پيشنهاد دهند.


کيفيت و سرعت ترجمه را تعيين و با توجه به بودجه خود تصميم بگيريد